Meny
Babysang
Kirkeskyss
KONFIRMANT 2018
Musiksprell
Trosopplæring
Vennskapsmiddag
Det skjer
Gudstjenester
Kontakt oss
Råd og utvalg
Kirkene våre

Svelvik kirke liten
Svelvik kirke

Berger kirke liten
Berger kirke

Nesbygda kirke liten
Nesbygda kirke

  Utskriftsvennlig side

Ta gjerne kontakt med oss

Svelvik kirkekontor
Besøksadresse:
Rådhuset, Åsgaten 24, 3060 Svelvik
Postadresse
Postboks 40, 3061 Svelvik
Telefon sentralbord: 33 78 45 00 Kl 9.00 - Kl 14.30 (tirs-fre)
e-post: svelvik.menighet@svelvik.kirken.no


Kirkeverge Lars Olav Bøe
Mobil: 992 94 212
e-post: kirkevergen@svelvik.kirken.no 
__________________________________________
Sokneprest Annette Stenseng
Kontortlf: 99 09 11 08
Mobiltelefon privat: 970 37 232
e-post: annette.stenseng@svelvik.kirken.no 
__________________________________________
Kapellan Cathrine Wang-Lauritsen
Kontortlf: 99 09 11 09
Mobiltelefon privat: 467 76 768
__________________________________________ 
Kantor Synnøve Solberg
Kontortlf: 99 09 11 10
Mobiltelefon privat:909 83 095
e-post: synnove.solberg@svelvik.kirken.no
__________________________________________
Trosopplærer Cecilie Schilling
Kontortlf: 901 22 570
e-post: cecilie.schilling@svelvik.kirken.no
__________________________________________
Trosopplærer Lisbeth Knapskog
Kontortlf: 920 49 301
e-post: lisbeth.knapskog@svelvik.kirken.no
__________________________________________
Sekretær Sheila Knudsen
Kontortlf: 33 78 45 00
e-post: sheila.knudsen@svelvik.kirken.no 
__________________________________________ 
Kirketjener/kirkegårdsarbeider Lisbeth Knapskog
Mobiltelefon: 920 49 301
epost: lisbeth.knapskog@svelvik.kirken.no
__________________________________________ 
Kirketjener/kirkegårdsarbeider Ronnie Ski
Mobiltelefon: 994 82 016
epost: ronnie.ski@svelvik.kirken.no
__________________________________________
Diakon Ingeborg Danbolt Drange
Mobiltelefon: 900 88 407
epost: ingeborg.drange@svelvik.kirken.no
__________________________________________
 
Dagens bibelord

Fil 1, 3-11
Jeg takker alltid min Gud når jeg tenker på dere,
  og alltid, i alle mine bønner, ber jeg for dere alle med glede. For fra første dag og fram til nå har dere hatt del med meg i evangeliet.  Og jeg er trygg på at han som begynte sin gode gjerning i dere, skal fullføre den – helt til Jesu Kristi dag.  Med rette tenker jeg slik om dere alle, for jeg bærer dere i mitt hjerte. Både når jeg er i lenker, og når jeg forsvarer og stadfester evangeliet, har dere alle fellesskap med meg i nåden.  Ja, Gud er mitt vitne på at jeg lengter etter dere alle med Kristi Jesu hjertelag.
   
  Og dette ber jeg om, at deres kjærlighet må bli mer og mer rik på innsikt og dømmekraft, slik at dere kan forstå og avgjøre hva som er viktig, og stå rene og uten feil på Kristi dag, fylt av rettferds frukt som vokser fram ved Jesus Kristus, til lov og ære for Gud.

 

Linker
»
»
»
»
Kontaktinfo

Svelvik Menighet
Postboks 40, 3061 Svelvik
Besøksadresse: Rådhuset, Åsgt. 24
Tlf: 33 78 45 00

svelvik.menighet@svelvik.kirken.no

Pålogging

Brukernavn:

Passord:

Copyright © 2015 Svelvik menighet. Powered by KWeb fra kirkedata.no